Anasayfa » Av. Türker Arslan Hayatını Kaybetti

Av. Türker Arslan Hayatını Kaybetti

yazan hukukanaliz

Türkiye Barolar Birliği delegesi, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Spor Hukuku Komisyonu Başkanı, CAS Hakemi, Spor Hukuku Enstitüsü Başkanı, Galatasaray Spor Kulübü Divan Kurulu üyesi, TFF Tahkim Kurulu Eski Başkanı, ülkemizin yetiştirdiği değerli spor hukukçusu Avukat Türker ARSLAN hayatını kaybetti. Arslan’ın vefat haberi hukuk ve spor camiasını derinden üzdü.

İstanbul Barosu Spor ve Spor Hukuku Komisyonu: Spor Hukukuna katkıları ülke sınırlarını aşan, bu alanında çalışan çok sayıda hukukçu üzerinde emekleri bulunan, CAS Hakemi, TMOK Spor Hukuku Komisyonu Başkanı, Spor Hukuku Enstitüsü Başkanı Av. TÜRKER ARSLAN’a Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

Gazeteci ve Spor Yazarı Erhan Telli: Galatasaray camiasının çok değerli isimlerinden Av. Türker Arslan ağabeye Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve tüm sevenlerine sabırlar dilerim. Daha 17 yaşında genç bir muhabirken bile sorduğum her soruya hep o güler yüzüyle cevap veren ve yıllarca değişmeyen örnek bir isimdi.

Gazeteci, A Spor yorumcusu, Öğretim Görevlisi Haldun Domaç: TMOK Başkan Vekili, CAS Hakimi, Av. Türker Arslan’ın vefatını üzüntüyle öğrendim. Spor camiası ve ailesine sabırlar diliyorum.

Galatasaray Spor Kulübü: Kulübümüzün Divan Kurulu üyesi, TFF Tahkim Kurulu eski başkanı, ülkemizin yetiştirdiği değerli hukukçulardan olan Türker Arslan’ın vefat haberini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi, yakınları ve camiamıza başsağlığı dileriz.

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi: Türk sporuna sporcu, hakem ve yönetici olarak ömrünü adayan, TMOK Başkan Vekili ve Türkiye Dopingle Mücadele Komisyonu (TDMK) Başkanı Türker Arslan’ı kaybetmiş olmanın derin üzüntüsünü yaşıyor, ailesine ve tüm sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz.

Hukukanaliz.net ailesi olarak Av. Türker Arslan’ın ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

Benzer Yazılar

Bir Yorum Bırak